Bandar Bukit Tinggi 1

Klang, Selangor

RM 1,150,000

BT

5

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

3,150

kps (tanah)

auto-size-o

RM 365.08

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501299911
ruler-o
3,125 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Bandar Bukit Tinggi Fully Renovated Corner Lot Gated Guarded For Sale

Bandar Bukit Tinggi 1 Double Storey Corner Lot For Sale

Spacious Corner Unit In Prime Location
Gated & Guarded Community
Fully Renovated & Extended — Move In Ready

Land Size : 3150 sqft
Built Up Approx : 3125 sqft
5 Bedrooms
3 Bathrooms
Well Maintained Condition

Selling Price : RM1.15 Million

Pm us for viewing arrangements
Jimmy (REN 53434)
0*****
www.w*****

OWNER ARE WELCOME TO LIST
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Residential / Commercial / Industrial / Land

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Klang, Selangor dijual pada harga RM 1,150,000.
Tidak.
Klang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,822 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi