Bandar Damai Perdana
Jalan Damai Perdana 1/7C, Cheras, Selangor
RM 698,000
4
BT
3
BM
1,200
kps (tanah)
RM 581.67
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Two-Storey Extended Home in Bandar Damai Perdana
Two-storey extended home located in Bandar Damai Perdana. This property features a generous build-up area of 1700 sqft and a land size of 1200 sqft. It includes 4 spacious rooms and 3 well-appointed bathrooms, making it perfect for families. The asking price is RM700K, and the property is freehold. Don't miss this opportunity to own a wonderful home in a sought-after location. Welcome owners and buyers to list.
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Cheras, Selangor dijual pada harga RM 698,000.
Tidak.
Jalan Damai Perdana 1/7C, Cheras, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,927 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Cheras
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi