Bandar Damai Perdana
Bandar Damai Perdana, Cheras, Selangor
RM 1,750,000
0
BM
2,800
kps
RM 625
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Cheap Super Limited 3 Storey Shoplot at Bandar Damai Perdana For Sale
Don’t miss this great opportunity to own a landed property at an attractive price in the growing Cheras area!
Property Details:
2 Storey Shoplot
Built-up: Approx. 2,800 sqft
Non-Bumi Lot
Why Buy This Unit?
Affordable & Value Buy
Good location with easy access to amenities
Great potential for future appreciation
Owners Welcome to List!
If you have property in surrounding areas, feel free to contact me!
Contact now for more info & viewing appointment!
011N1152N8388
Chaolim
Property Details:
2 Storey Shoplot
Built-up: Approx. 2,800 sqft
Non-Bumi Lot
Why Buy This Unit?
Affordable & Value Buy
Good location with easy access to amenities
Great potential for future appreciation
Owners Welcome to List!
Contact now for more info & viewing appointment!
011N1152N8388
Chaolim
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Damai Perdana, Cheras dijual pada harga RM 1,750,000.
Tidak.
Bandar Damai Perdana, Cheras, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,519 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Damai Perdana
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi