Bandar Damai Perdana
Bandar Tun Hussein Onn, Alam Damai, Cheras, Bandar Damai Perdana, Cheras, Selangor
RM 1,500,000
0
BM
3,080
kps
RM 487
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bank Auction: Freehold 2-Storey Sop Office @ Bdr Damai Perdana
BELOW RM2mil FREEHOLD
FACING MAIN ROAD
SAVE RM300K, ROI 5-6%
BANK AUCTION / AUCTION
No.42 & 42-1, Jalan Damai Perdana 6/1A, Bandar Damai Perdana, 43200 Cheras, Selangor
- 2 Storey Shop Office
- Land Area : 1,540 sqft
- Built Up : 3,080 sqft
- Freehold
Lelong Price : RM1.5 mil
Market Value : RM1.8 mil
Auction Date : 13/5/2026
For registration on bidding auction unit, please WhatsApp or contact me:
www.W***** Janice Lau
FACING MAIN ROAD
SAVE RM300K, ROI 5-6%
BANK AUCTION / AUCTION
- 2 Storey Shop Office
- Land Area : 1,540 sqft
- Built Up : 3,080 sqft
- Freehold
Lelong Price : RM1.5 mil
Market Value : RM1.8 mil
Auction Date : 13/5/2026
www.W***** Janice Lau
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Damai Perdana, Cheras dijual pada harga RM 1,500,000.
Tidak.
Bandar Tun Hussein Onn, Alam Damai, Cheras, Bandar Damai Perdana, Cheras, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,445 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Damai Perdana
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat