Bandar Dato Onn Bandars Datos Onns
Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor
RM 920,000
4
BT
4
BM
1,981
kps (tanah)
RM 464.41
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bae @ Dato Onn
For sale
Bae @ Dato Onn (Just newly VP)
• 20 x 70
• 4bed4bath
• Build up: 1,981sqft
• Freehold
• Intermediate lot
• Non bumi lot
• Facing North
• G&G
• Original unit
Asking price: RM920k
Nearby kempas/setiaindah/addaheight
Bae @ Dato Onn (Just newly VP)
• 20 x 70
• 4bed4bath
• Build up: 1,981sqft
• Freehold
• Intermediate lot
• Non bumi lot
• Facing North
• G&G
• Original unit
Asking price: RM920k
Nearby kempas/setiaindah/addaheight
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Dato Onn, Tebrau dijual pada harga RM 920,000.
Tidak.
Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,858 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Dato Onn
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat