Bandar Mahkota Cheras

Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor

RM 980,000

BT

4

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

3,520

kps (tanah)

auto-size-o

RM 278.41

PSF (tanah)

MRT

720 m (9 mins) from Bandar Tun Hussein Onn

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 15 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 500896362
ruler-o
2,400 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Extended Corner 2 Storey Terrace House @ Bandar Mahkota Cheras

Below Market Value – Extended Corner Unit

Bandar Mahkota Cheras

Freehold | Corner Lot | Extended

Land Size: 3,520 sqft
Built-up: approx. 2,400 sqft

Double Storey Terrace House
4 Bedrooms | 4 Bathrooms
Gated & guarded community
Can park up to 3 cars inside

Well-maintained home in a quiet and established neighbourhood
Friendly community environment

Extended with garage and additional multi-purpose space with private bathroom
Suitable for home office, guest room or personal use

Strategic location:
Walking distance / short drive to BMC Mall and surrounding amenities

Asking Price: RM980,000

Contact:
Max Lee
0*****
WhatsApp: www.h*****

PropNex Cheras Property Negotiator
Chinese service available

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Mahkota Cheras, Cheras dijual pada harga RM 980,000.
Tidak.
Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,109 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi