Bandar Saujana Putra

Bandar Saujana Putra, Tanjong Duabelas, Selangor

RM 425,000

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,300

kps (tanah)

auto-size-o

RM 326.92

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 22 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501179167
ruler-o
1,300 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Title Ready : 2 storey intermediate SP6 Bandar Saujana Putra

PRICE REDUCED
RM450K ==> RM440K ==> RM425K

2-STOREYS INTERMEDIATE SP6 @ BANDAR SAUJANA PUTRA FOR SALE !!!

ASKING SALES PRICE : RM425,000

DETAILS :
- Built up : 1300 sqft
- Land area : 18 x 55
- No of Bedroom : 4
- No of Bathroom : 3

www.h*****

Azira REN 46396
Allied Property Consultant
0*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Saujana Putra, Tanjong Duabelas dijual pada harga RM 425,000.
Tidak.
Bandar Saujana Putra, Tanjong Duabelas, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,782 / bulanan.