Bandar Saujana Putra
Bandar Saujana Putra, Tanjong Duabelas, Selangor
RM 830,000
Boleh dirunding4
BT
4
BM
3,170
kps (tanah)
RM 261.83
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
SP1 bandar saujana putra double storey corner lot for sale
***RENOVATED DOUBLE STOREY CORNER HOUSE FOR SALE***
**BANDAR SAUJANA PUTRA, SP1, SP4, JENJAROM**
~~PROPERTY DETAILS~~
LAND AREA : 43 X 70 (APPROX 3170SQFT)
BUILT-UP AREA : 1930SQFT
TENURE: LEASEHOLD UNTIL YEAR 2094
LAYOUT : 4 BEDROOM, 4 BATHROOM
CONDITION :
- WHOLE HOUSE NEWLY PAINTING INCLUDING IN AND OUTDOOR
ASKING PRICE RM 830,000 NEGOTIABLE
**KINDLY CONTACT FOR FOR INFO AND VIEWING PURPOSES**
**BANDAR SAUJANA PUTRA, SP1, SP4, JENJAROM**
~~PROPERTY DETAILS~~
LAND AREA : 43 X 70 (APPROX 3170SQFT)
BUILT-UP AREA : 1930SQFT
TENURE: LEASEHOLD UNTIL YEAR 2094
LAYOUT : 4 BEDROOM, 4 BATHROOM
CONDITION :
- WHOLE HOUSE NEWLY PAINTING INCLUDING IN AND OUTDOOR
ASKING PRICE RM 830,000 NEGOTIABLE
**KINDLY CONTACT FOR FOR INFO AND VIEWING PURPOSES**
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Saujana Putra, Tanjong Duabelas dijual pada harga RM 830,000.
Tidak.
Bandar Saujana Putra, Tanjong Duabelas, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,480 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Saujana Putra
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual