Bandar seri alam
Pasir Gudang, Johor
RM 850,000
4
BT
4
BM
4,230
kps (tanah)
RM 200.95
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2 Storey Terrace Big Corner with Extension for sell
Exclusive unit
2 Storey Terrace Big Corner with Extension for sell
Land area : 4230 sqf ( 20’x70’ xtra land 2830 sqf )
Build up : 2300 sqf
Bedroom : 4
Bathroom : 4
• Brand new unit
• Extension Kitchen area and balcony with appoval building plan.
• 6 pcs New aircon
• 7 pcs New fan
• Aluminium Auto gate
• Carporch Full Tiles
Asking price : Rm 899,000
Kindly contact for more details and viewing arrangement.
Jacob 0***** (REN 34807)
2 Storey Terrace Big Corner with Extension for sell
Land area : 4230 sqf ( 20’x70’ xtra land 2830 sqf )
Build up : 2300 sqf
Bedroom : 4
Bathroom : 4
• Brand new unit
• 6 pcs New aircon
• 7 pcs New fan
• Aluminium Auto gate
• Carporch Full Tiles
Asking price : Rm 899,000
Kindly contact for more details and viewing arrangement.
Jacob 0***** (REN 34807)
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Pasir Gudang, Johor dijual pada harga RM 850,000.
Tidak.
Pasir Gudang, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,564 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Pasir Gudang