Bandar Seri Putra
Bangi, Selangor
RM 1,490,000
Boleh dirunding7
BT
6
BM
6,006
kps (tanah)
RM 248
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bungalow Renovated 7 Bedrooms Bandar Seri Putra
BUNGALOW FOR SALE RENOVATED GATED GUARDED
#hadi
BANDAR SERI PUTRA KAJANG
PROPERTY DETAILS:
================
Type: 2 Storey Bungalow
Tenure: Freehold Open
Built up: 5,900 sqft
Land size: 6,006 sqft (43’ x 98’)
Bedrooms: 7
Bathrooms: 6
========================
ASKING PRICE: RM1,550,000 >> RM1,490,000
#hadi
BANDAR SERI PUTRA KAJANG
PROPERTY DETAILS:
================
Type: 2 Storey Bungalow
Tenure: Freehold Open
Built up: 5,900 sqft
Land size: 6,006 sqft (43’ x 98’)
Bedrooms: 7
Bathrooms: 6
========================
ASKING PRICE: RM1,550,000 >> RM1,490,000
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bangi, Selangor dijual pada harga RM 1,490,000.
Tidak.
Bangi, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,248 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bangi
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Sekolah Terdekat