Bandar Sungai Buaya

Serendah, Selangor

RM 280,000

Boleh dirunding

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

1,300

kps (tanah)

auto-size-o

RM 215.38

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501268850
ruler-o
1,300 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Single Storey Terrace Kembojasari, Sungai Buaya Rawang.

Single Storey Terrace, Kembojasari, Sungai Buaya  Rawang.

Property Detail:
============
* Leasehold Bumilot
* Land area: 20x65 sqft
* Built up: 1,300 sqft
* 3 Bedrooms 2 Bathrooms
* Renovated : Extended front & back, Garage fully tiles, Awning, Cornice, Toilet fully tiles, Table top
* Free: TV Cabinet, Dining Table, Wardrobe, Shoe Cabinet

AMENITIES:
==========
* Surau Al Ikhwan
* Lotus Bkt Beruntung, NSK Rawang
* Industry area (Perodua, UMW)
* School (Sekolah Menengah Agama, SMK Sg Choh, SRK Sg Buaya)
* Bukit Beruntung Golf Club

=====================
Asking Price: RM280,000
=====================

CONTACT
AZMI
0*****
REN28053
IQI REALTY SB

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Serendah, Selangor dijual pada harga RM 280,000.
Tidak.
Serendah, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,188 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi