Bandar Sunway Semenyih Freehold House 2 Sty

bandar sunway semenyih, Bandar Sunway Semenyih, Semenyih, Selangor

RM 385,000

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,400

kps (tanah)

auto-size-o

RM 275.00

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501374327
ruler-o
1,200 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Below Bank Value Freehold

Semenyih, Bandar Sunway Semenyih 2 Sty
Property Type:
* LinkedHouse
* Built up Area :
* Land Area : 1400 sq ft (20 x 70)
* Type of Unit : Intermediate
* 4 rooms 3 bath 2 Sty
* Near to Semenyih, Balakong, Kajang, Cheras,Negeri Sembilan Area
* Easy access to LEKAS Highway, Cheras Kajang Expressway, EKVE higway, SILK Highway,
* Short drive to Semenyih Town, Billion Shopping Centre, Anyara, Proton 4S Centre, Eco Majestic, Ecohill

0_1_7-6_8_2_5_9_3_7

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Sunway Semenyih, Semenyih dijual pada harga RM 385,000.
Tidak.
bandar sunway semenyih, Bandar Sunway Semenyih, Semenyih, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,614 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi