Bangi Monthly 2000 Full loan Double Storey Landed

Taman Persiaran Bangi, Bandar Baru Bangi, Selangor

RM 401,888

BT

4

BT

BM

4

BM

kps

2,800

kps

auto-size-o

RM 144

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2027
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 60032214
ruler-o
2,800 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Great community. Near parks, schools, libraries, and shops

Freehold Double Storey Superlink Open for sale
Tenure: Freehold
Built Up: up 2800 sq ft
Bedroom: 4
Bathroom: 4
Booking only Rm1000

Urgent for sale !!!
For more information & arrangement for viewing,
kindly contact: Brilliant Tan -*****
Many Buyer Come From :Ampang , KLIA , Bangsar , Sepang, Cheras, Bukit Jalil , Country Height, damansara, Bukit jalil, sungai besi, desa petaling, kuchai lama , Kajang , oug , klang valley , bukit jalil , kl city , kajang , old klang road, sentul , serdang , s

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam mengembara

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Persiaran Bangi, Bandar Baru Bangi dijual pada harga RM 401,888.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Taman Persiaran Bangi, Bandar Baru Bangi, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,726 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2027.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi