Batu Caves Kimpal Industrial Park @ Sri Gombak
Batu Caves, Kuala Lumpur
RM 8,800,000
1
BM
15,000
kps (lantai)
RM 586.67
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Batu Caves Kimpal Industrial Park @ Sri Gombak
Batu Caves Kimpal Industrial Park @ Sri Gombak
Detached Factory
Corner
* Land Area: 8,858 sqft
* Built-Up: approx. 15,000 sqft
* Tenure: Leasehold
* CF Obtained (Ready for Business)
* Sale RM8.8mil
==============================================
Eugene Yap [REN12217]
M | 017 // 693 // 4988
Detached Factory
Corner
* Land Area: 8,858 sqft
* Built-Up: approx. 15,000 sqft
* Tenure: Leasehold
* CF Obtained (Ready for Business)
* Sale RM8.8mil
==============================================
Eugene Yap [REN12217]
M | 017 // 693 // 4988
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Batu Caves, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 8,800,000.
Tidak.
Batu Caves, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 37,811 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Batu Caves
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi