Below Market Value; 2 Sty Cluster Semi-D @ Taman Desa Manjung
Jalan Desa Manjung 1, Lumut, Perak
RM 306,180
5
BT
4
BM
1,798
kps (tanah)
RM 170
PSF (tanah)
Tentang hartanah ini
No. XX, Jalan Desa Manjung XX, Taman Desa Manjung, 32200, Lumut, Perak
DETAILS:
-Freehold
-Land Area: 1,798 Sq.ft
-5 Bathrooms 4 Bedrooms
NEARBY:
TF Value-Mart Seri Manjung (6min), Manjung Stadium (8min)
===
-NOW ASKING:RM306,180 {Drop RM113k}
===
-MARKET PRICE:RM420k
~We Provide A-Z Services & Guidance:
Legal due diligence,financing & legal advices/arrangements,bidding registration/process & post-purchase support(vacant possession,changing locks & renovations)
**Contact me@ 0***** for more info.(incl. layout etc.)
For More Listings: www.h*****
DETAILS:
-Freehold
-Land Area: 1,798 Sq.ft
-5 Bathrooms 4 Bedrooms
NEARBY:
TF Value-Mart Seri Manjung (6min), Manjung Stadium (8min)
===
-NOW ASKING:RM306,180 {Drop RM113k}
===
-MARKET PRICE:RM420k
~We Provide A-Z Services & Guidance:
**Contact me@ 0***** for more info.(incl. layout etc.)
For More Listings: www.h*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Lumut, Perak dijual pada harga RM 306,180.
Tidak.
Jalan Desa Manjung 1, Lumut, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,299 / bulanan.