Bukit Jelutong
Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor
RM 808,000
Boleh dirunding4+1
BT
5
BM
1,920
kps (tanah)
RM 420.83
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Superlink Double Storey Jalan Birai Bukit Jelutong Shah Alam For Sale
Superlink Double Storey Jalan Birai Bukit Jelutong , Shah Alam
=========================
ASKING PRICE : RM 848,000 reduced to
NOW RM 808,000!!
Details
- Freehold Non Bumi
- 4 + 1 Rooms 4 Bathrooms
- Land Area - 1,920sqft (24 x 80)
- Built-up area -2,500 sq. ft (approx)
- Well-maintained house and in very good condition
- Renovated
- 24-Hours Gated & Guarded (Rm80)
Nearby
- SK Bukit Jelutong
- SMK Bukit Jelutong
- Plaza Bukit Jelutong
- Masjid Tengku Ampuan Jemaah
- Radia Commercial Park
=========================
ASKING PRICE : RM 848,000 reduced to
NOW RM 808,000!!
Details
- Freehold Non Bumi
- 4 + 1 Rooms 4 Bathrooms
- Land Area - 1,920sqft (24 x 80)
- Built-up area -2,500 sq. ft (approx)
- Well-maintained house and in very good condition
- Renovated
- 24-Hours Gated & Guarded (Rm80)
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Jelutong, Shah Alam dijual pada harga RM 808,000.
Tidak.
Bukit Jelutong, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,388 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bukit Jelutong
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat