Bukit Kemuning Shah Alam link factory
Seksyen 34, Bukit Kemuning, Shah Alam, Selangor
RM 880,000
Boleh dirunding2
BM
2,500
kps (lantai)
RM 352
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bukit Kemuning Shah Alam link factory refurbished nice unit
Bukit Kemuning, Shah Alam 1.5 storeys Link/terrace factory for sales
SEKSYEN 34, TAMAN PERINDUSTRIAN BUKIT KEMUNING, SHAH ALAM
Factory Details:-
=================
* Type: 1.5 Storey Link Factory
* Ttile: FREEHOLD, non bumi
* Land Area : 2,000 sf (25 X 80 ft)
* Build Up: 2,500 sf
* Power Supply: 150 Amp
* High Ceiling heights: 25 ft
* Occupied / Vacant: Vacant
* Renovated Refurbished Unit
=======================
Asking price RM880,000 nego
=======================
Must view unit, refurbished unit. Photos attached
Viewing contact Vivian 0193144six98
WYN001
SEKSYEN 34, TAMAN PERINDUSTRIAN BUKIT KEMUNING, SHAH ALAM
Factory Details:-
=================
* Type: 1.5 Storey Link Factory
* Ttile: FREEHOLD, non bumi
* Land Area : 2,000 sf (25 X 80 ft)
* Build Up: 2,500 sf
* Power Supply: 150 Amp
* High Ceiling heights: 25 ft
* Occupied / Vacant: Vacant
* Renovated Refurbished Unit
=======================
Asking price RM880,000 nego
=======================
Must view unit, refurbished unit. Photos attached
Viewing contact Vivian 0193144six98
WYN001
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bukit Kemuning, Shah Alam dijual pada harga RM 880,000.
Tidak.
Seksyen 34, Bukit Kemuning, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,781 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bukit Kemuning
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual