Bukit Naga Industrial Park
Jalan Sungai Jeluh 32/189, Shah Alam, Selangor
RM 3,240,000
1
BM
20
kps (lantai)
RM 162,000.00
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bank Lelong Factory Bukit Naga Industrial Park Shah Alam Selangor
Bank Lelong Factory Bukit Naga Industrial Park, Seksyen 32, Shah Alam Selangor
Save & Earn RM 560k! Below Market Value Auction Property!
Address: No. 23, Jalan Sungai Jeluh 32/189, Bukit Naga Industrial Park, Seksyen 32, 40460 Shah Alam, Selangor
- Freehold
-1.5 storey Semi D Factory
-Land Area: 10592 sqft
- Title perfected
Lelong Price : RM 3.24million
Market Value : RM 3.8million
Auction Date : 18/6/2026
10% deposit REQUIRED
5% LEGAL COSTS REQUIRED
FREE REGISTRATION NO AGENT FEE
For registration on bidding auction unit, please WhatsApp/ call
Os NG @ 019-333,2986
Save & Earn RM 560k! Below Market Value Auction Property!
- Freehold
-1.5 storey Semi D Factory
-Land Area: 10592 sqft
- Title perfected
Lelong Price : RM 3.24million
Market Value : RM 3.8million
Auction Date : 18/6/2026
10% deposit REQUIRED
5% LEGAL COSTS REQUIRED
FREE REGISTRATION NO AGENT FEE
Os NG @ 019-333,2986
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Shah Alam, Selangor dijual pada harga RM 3,240,000.
Tidak.
Jalan Sungai Jeluh 32/189, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 13,921 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Shah Alam
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi