Bukit Raja Industrial Park
Jalan Keluli 2 , Bukit Raja Industrial Park. Klang, Selangor, Klang, Selangor
RM 4,200,000
0
BM
5,130
kps (lantai)
RM 818.71
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Bukit Raja Industrial Park Available For Purchase
-Building Type: Warehouse Factory (Type G- Grd)
- Built-up Area: 5,130 sq.ft
- Tenure: Freehold
- Power Supply: 100 Amp (Phase 3)
- Ceiling Height: 20ft
- Load Capacity:
Floor Area: 10KN/m²
Mezzanine Floor: 3KN/m²
Loading Bay: 10KN/m²
- Orientation: South-West
Features:
- Convenient access to Port Klang
- Proximity to Shah Alam & Klang
- Well-established industrial township
- Near major expressways (NKVE, KESAS)
For further details or to schedule a viewing, contact:
CY 016* 826*8672
- Built-up Area: 5,130 sq.ft
- Tenure: Freehold
- Power Supply: 100 Amp (Phase 3)
- Ceiling Height: 20ft
- Load Capacity:
Floor Area: 10KN/m²
Mezzanine Floor: 3KN/m²
Loading Bay: 10KN/m²
- Orientation: South-West
Features:
- Convenient access to Port Klang
- Proximity to Shah Alam & Klang
- Well-established industrial township
- Near major expressways (NKVE, KESAS)
For further details or to schedule a viewing, contact:
CY 016* 826*8672
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Klang, Selangor dijual pada harga RM 4,200,000.
Tidak.
Jalan Keluli 2 , Bukit Raja Industrial Park. Klang, Selangor, Klang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 18,046 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Klang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Gudang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat