Bungalow at Damansara Heights
jalan inai besar, Damansara Heights, Damansara Heights, Kuala Lumpur
RM 17,000,000
7
BT
10
BM
10,972
kps
RM 1,549
PSF

Gambar
Tentang hartanah ini
Country Heights Damansara for sale
Country Heights Damansara for sale
Bungalow
Price : 17,000,000
Freehold
Land Size 10580 sqft
Built Up 10972 sqft
6+1 Rooms
-1 Entertainment Room
-11 Bathrooms
-Private Lift
-Swimming Pool
Contact Ann Ong (REN No.: PEA3506) for exclusive viewing
Call/WhatsApp: 0*****
Bungalow
Price : 17,000,000
Freehold
Land Size 10580 sqft
Built Up 10972 sqft
6+1 Rooms
-1 Entertainment Room
-11 Bathrooms
-Private Lift
-Swimming Pool
Contact Ann Ong (REN No.: PEA3506) for exclusive viewing
Call/WhatsApp: 0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Damansara Heights, Damansara Heights dijual pada harga RM 17,000,000.
Tidak.
jalan inai besar, Damansara Heights, Damansara Heights, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 71,291 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Damansara Heights
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi