Bungalow with 14 Bedrooms, Damansara Heights
Damansara Heights, Kuala Lumpur
RM 15,000,000
10+2
BT
10
BM
22,739
kps (tanah)
RM 659.66
PSF (tanah)
320 m (4 mins) from Semantan

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Exquisite 14 Bedroom Bungalow Available in Damansara Heights, KL
Explore your ideal residence in this extraordinary 14 bedroom, 12 bathroom bungalow for sale in the esteemed Damansara Heights, Kuala Lumpur. Now on the market, this generous 12,000 sqft estate provides a luxurious lifestyle in a peaceful setting.
Type: 3-storey Bungalow
Built-up: 12,000sqft
Land area: 22,739sqft
Bedroom: 14
Bathroom: 12
Carpark: 10
Type: 3-storey Bungalow
Built-up: 12,000sqft
Land area: 22,739sqft
Bedroom: 14
Bathroom: 12
Carpark: 10
Kemudahan
Air conditioner
Covered car parking
Kemudahan bersama
Tempat letak kereta berbumbung
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Damansara Heights, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 15,000,000.
Tidak.
Damansara Heights, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 62,904 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Damansara Heights
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi