Butterworth
Butterworth, Penang
RM 2,320,000
6
BM
5,250
kps
RM 441.90
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Butterworth |Ong Yi How Hot Area 3 storey Shop Lot For Sale
Butterworth 3 Storey Corner Shop lot For Sale
Build up Approx 5250sqft
Land area 30 x 65
Sell with tenancy
FreeHold
Selling -RM2.32M
Any further details and viewing appointment kindly contact
Mindy Kong 0*****
LANDLORD are very welcome Call / SMS / WhatsApp me for SALE or RENTING out your unit
尊贵的业主,如有要租或卖您的房地产请联络我们。
Build up Approx 5250sqft
Land area 30 x 65
Sell with tenancy
FreeHold
Selling -RM2.32M
Any further details and viewing appointment kindly contact
Mindy Kong 0*****
尊贵的业主,如有要租或卖您的房地产请联络我们。
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Butterworth, Penang dijual pada harga RM 2,320,000.
Tidak.
Butterworth, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 9,968 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Butterworth
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai / Pejabat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi