[Cheapest][4 Storey]Menara Simfoni, Symphony Tower
Menara Simfoni tower Menara Symphony tower silk sky residence balakong cheras perdana seri Kembangan kajang semenyih Jalan simfoni amerin mall bandar mahkota cheras sungai long saujana impian bangi jade hill C180 Cheras, Balakong, Selangor
RM 3,300,000
6
BM
6,100
kps
RM 540.98
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Exceptional ROI 4 Storey Shoplot Available at Symphony Tower
4 Storey Shoplot with Lift @ Menara Simfoni Balakong For Sale
Shop with Lift / Limited Units / Facing Main Road / Fully Occupied
Property details:-
- 4 Storey Shoplot
- Land Size: 22x70 sqft (1440)
- Built-up: 6,100 sqft
- Freehold & Non Bumi
- Facing Main Road
- Tenanted Unit
- Suitable for Various Businesses
- Established Area
Selling Price: RM3.3mil
Contact me for a viewing appointment or Whatsapp for more details.
Property details:-
- 4 Storey Shoplot
- Land Size: 22x70 sqft (1440)
- Built-up: 6,100 sqft
- Freehold & Non Bumi
- Facing Main Road
- Tenanted Unit
- Suitable for Various Businesses
- Established Area
Selling Price: RM3.3mil
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Balakong, Selangor dijual pada harga RM 3,300,000.
Tidak.
Menara Simfoni tower Menara Symphony tower silk sky residence balakong cheras perdana seri Kembangan kajang semenyih Jalan simfoni amerin mall bandar mahkota cheras sungai long saujana impian bangi jade hill C180 Cheras, Balakong, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 14,179 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Balakong
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi