Condominium Le Yuan Residence, Kuchai Lama, Kuala Lumpur

Kuchai Lama, Kuala Lumpur

RM 850,000

Lihat ke Tawaran

kps

1,710

kps

auto-size-o

RM 497.08

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Kediaman untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501342923
asterisk-o
1,710 kps luas tanah
auto-size-o
RM 497.08 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Condominium Le Yuan Residence, Kuchai Lama, Kuala Lumpur For Sale

For Sale:
Condominium Le Yuan Residence, Kuchai Lama, Kuala Lumpur

Details:

𝗟𝗘 𝗬𝗨𝗔𝗡 𝗥𝗘𝗦𝗜𝗗𝗘𝗡𝗖𝗘, 𝗞𝗨𝗔𝗟𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗣𝗨𝗥

- Spacious Freehold Condo in Prime KL Location
- Resort-Style Living with Unique Beach

Facilities
- 1,710 sqft
- 4 Bedrooms | 4 Bathrooms
- 2 Car Parks

Excellent Location & Amenities
• 1 km to NSK Kuchai Lama
• 2.5 km to MRT Kuchai
• 8 km to Mid Valley Mega Mall
• 10 km to Prince Court Medical Centre
• 13 km to KLCC

- Easy Highway Access Connected via NPE, PLUS & Besraya Highway

PRICE
- Malaysian : RM888,000
- Foreigner : RM1,000,000

- Booking only 3.24%
- Loan & SPA legal arrangement available

==========================
Asking Price : RM850,000 (Nego)
==========================

For more info & viewing appointment, pls call/ whtapp /sms:

Azie Nordin
REN54808
0*****
Oriental Real Estate
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kuchai Lama, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 850,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Kuchai Lama, Kuala Lumpur.