Corner 2 Storey Terrace House at Taman Kota Masai, Pasir Gudang, Johor (Near Lotus Eco Tropics)

Pasir Gudang, Johor

RM 560,000

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

2,059

kps (tanah)

auto-size-o

RM 271.98

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 17 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501136468
ruler-o
1,300 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Corner. Big Garden. Morning Sun Direction. Renovated.

Corner 2 Storey Terrace House @ Taman Kota Masai, Johor For Sale

Land Area 2059 sqft
3 Bedrooms & 2 Bathrooms
Renovated
Morning Sun Direction
8 Mins to Lotus Eco Tropics
12 Mins to Polytechnic Sultan Ibrahim
15 Mins to UTC Pasir Gudang
16 Mins to Port of Pasir Gudang
36 Mins to CIQ & City Square
37 Mins to Senai International Airport

Asking Price : RM 560k

Interested tenants can contact me at www.h***** for enquiries and viewing arrangement. Thank you

Kemudahan bersama
burger-2-o

Cafes

burger-2-o

Eateries

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Pasir Gudang, Johor dijual pada harga RM 560,000.
Tidak.
Pasir Gudang, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,348 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi