Dato Onn Datos Onns

014.602.6890 | Jalan Perjiranan, Taman Dato Onn, Johor Bahru, Johor

RM 1,000,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

1,400

kps (tanah)

auto-size-o

RM 714

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501312676
ruler-o
1,400 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

For Sale Perjiranan 11 @ Dato Onn 4 bed 4 baths Double Storey

For Sale

Perjiranan 11 @ Dato Onn
4 bed 4 baths Double Storey

*Asking Price RM1m*

Location: X jalan perjiranan 11,bandar dato onn 81100 johor bahru, johor
Perjiranan 11

•屋型|House Type: Double Storey House
•类型|Lot type: Intermediate
•屋身|Land Size 20x70
•面积|Built up 1400sqft
•房间|Bedrooms : 4
•厕所|Bathrooms: 4
•家私|Partial furnished
•地契|Freehold | Non Bumi lot
•产权|Title : Individual
•装修|Renovation: Renovated
•方向|Direction: tbc
•邻居|Neighbor: Malay / Chinese
•屋龄|Property Age >5y
•保安|GNG
•房东|Malay Owner race

Remark:
Own Stay
Viewing prefer arrange in advance

Nearby Adda Heights / Seri Austin / Setia Indah / Eco Spring

- Deposit fully refunded if loan rejected
- 贷款不过, 订金全数退还

Call / WhatsApp Now !
Bernice Gan
014_602_6890

- Bernice Gan -
> Major in Accounting & Finance
> University of London Programme Graduate

[ Your Property Goals, Our Expertise ]

No Cobroke

新山买卖租房地产 / 新山房地产中介 / JB Property Agent / Best Property Agent / 新山最好房地产中介 商业 / 店面 / 店铺 / 工厂 / 地皮 / 房屋 / 房子 / 投资房地产 / Buy Sell Rent / 新山房地产 / 出顶

12.5.26

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Dato Onn, Johor Bahru dijual pada harga RM 1,000,000.
Tidak.
014.602.6890 | Jalan Perjiranan, Taman Dato Onn, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 4,193 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi