Denai Alam

Denai Alam, Shah Alam, Selangor

RM 860,000

Lihat ke Tawaran

BT

4

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

1,760

kps (tanah)

auto-size-o

RM 488.64

PSF (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501354554
ruler-o
2,138 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Denai Alam, Double Storey Terrace House, Selangor

FOR SALE (WTS)
Double Storey Terrace @ Denai Alam, Selangor
Double Frontage Unit
Facing Garden View
Below Market Value Opportunity

ASKING PRICE: RM 860,000

PROPERTY DETAILS
Type: Double Storey Terrace
Tenure: Freehold
Lot Type: Non-Bumi Lot
Unit Type: Intermediate
Built Up: 2,138 sqft
Land Area: 1,760 sqft (22 x 80)
Bedrooms: 4
Bathrooms: 4
Parking: 2 Car Porch
Condition: Basic Unit
Facing: North East
Double Frontage
Facing Lush Garden
Huge Master Bedroom
Currently Tenanted
24 Hours Security

FACILITIES
Children’s Garden & Green Area
24 Hours Security

PLUS Highway

SELLING PRICE: RM 860,000

SPECIAL HIGHLIGHTS
Below Market Value
Double Frontage Design
Facing Beautiful Greenery
Peaceful & Family-Friendly Environment
Suitable for Own Stay or Investment

Contact:
Tengku Zairi | 0*****
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim