Desa Sinar Salak
Jalan haji jumani, Desa Sinar Salak, Sepang, Selangor
RM 350,000
3
BT
2
BM
2,584
kps (tanah)
RM 135.45
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Freehold Single Storey Semi-D Desa Sinar Salak, Salak Tinggi
BELOW MARKET VALUE
DEPOSIT FLEXIBEL
TERMURAH
Price: RM350,000 nett
Indicative Value: RM480,000
PROPERTY DETAILS:
* Type: Semi-D Single Storey
* Tenure: Freehold | Malay Reserve
* Land Area: 34 x 76 sqft @ 2584sqft
* Built-up: 1,000 sqft
* 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
* Basic Unit
NEARBY AMENITIES:
* KLIA
* Sekolah Rendah & Menengah
* Hospital
* GIANT Nilai, Lotus’s, Checkers Supermarket
* Minimart
Khairulnawawi E3145
Hsnl
0*****
IQI Realty Sdn Bhd
BELOW MARKET VALUE
DEPOSIT FLEXIBEL
TERMURAH
Price: RM350,000 nett
Indicative Value: RM480,000
PROPERTY DETAILS:
* Type: Semi-D Single Storey
* Tenure: Freehold | Malay Reserve
* Land Area: 34 x 76 sqft @ 2584sqft
* Built-up: 1,000 sqft
* 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
* Basic Unit
NEARBY AMENITIES:
* KLIA
* Sekolah Rendah & Menengah
* Hospital
* GIANT Nilai, Lotus’s, Checkers Supermarket
* Minimart
Khairulnawawi E3145
Hsnl
0*****
IQI Realty Sdn Bhd
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Desa Sinar Salak, Sepang dijual pada harga RM 350,000.
Tidak.
Jalan haji jumani, Desa Sinar Salak, Sepang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,467 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Desa Sinar Salak
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual