Desa Tebrau Harmonium 22
Jalan Harmonium 22, Tebrau, Johor
RM 810,000
4
BT
3
BM
1,650
kps (tanah)
RM 490.91
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2 Storey House Renovated 4b 3b Jalan Harmonium 22 Taman Desa Tebrau
Remarks: Vacant now, Renovated unit
Viewing Time: one day early info
Bank Value: RM820K-RM850K
For Sale: RM810k
Address: xx Jalan Harmonium 22/xx Taman Desa Tebrau 81100 Johor Bahru Johor
Type: Double Storey Terrace House
Unit Type: Intermediate
Tenure : Freehold Non Bumi
Bedroom: 4
Bathroom: 3
Land Size: 22x75 1650sqft
Built up: TBC
Renovation: Yes Renovated
Furnishing: Partial Furnish
Direction: 东南 偏南southeast
Facing: House
G&G: Yes
Car park: 2
Neighbors: Chinese
Maintenance Fee: RM80
House Year: 20yrs++
Reason For Sale: Upgrade
Alan Lee 0*****
Alan Lee 0*****
Remarks: Vacant now, Renovated unit
Viewing Time: one day early info
Bank Value: RM820K-RM850K
For Sale: RM810k
Type: Double Storey Terrace House
Unit Type: Intermediate
Tenure : Freehold Non Bumi
Bedroom: 4
Bathroom: 3
Land Size: 22x75 1650sqft
Built up: TBC
Renovation: Yes Renovated
Furnishing: Partial Furnish
Direction: 东南 偏南southeast
Facing: House
G&G: Yes
Car park: 2
Neighbors: Chinese
Maintenance Fee: RM80
House Year: 20yrs++
Reason For Sale: Upgrade
Alan Lee 0*****
Alan Lee 0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Tebrau, Johor dijual pada harga RM 810,000.
Tidak.
Jalan Harmonium 22, Tebrau, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,396 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Tebrau
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut