Diamond City
Diamond City, Semenyih, Selangor
RM 899,999
5
BT
5
BM
2,700
kps (tanah)
RM 333.33
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Diamond city Semenyih Double storey Semi-D brand new basic unit
WTS
Double storey Semi-D @ Diamond city Semenyih
Land area: 38 X 70 (2700sq ft)
Build up: 2700sq ft
4+1room 5bath
2700sf
Freehold
Strata title
Maintenance fee (RM468)
Gated & Guarded
Facilities:
- Small cinema, Badminton court, Basketball court, Squash Court, Gym room & swimming pool
Asking price Rm900,000
Welcome to propose & CoAgency
Michelle (REN 72059)
0*****
PropNex Realty Sdn Bhd
Double storey Semi-D @ Diamond city Semenyih
Land area: 38 X 70 (2700sq ft)
Build up: 2700sq ft
4+1room 5bath
2700sf
Freehold
Strata title
Maintenance fee (RM468)
Gated & Guarded
Facilities:
Asking price Rm900,000
Welcome to propose & CoAgency
Michelle (REN 72059)
0*****
PropNex Realty Sdn Bhd
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Diamond City, Semenyih dijual pada harga RM 899,999.
Tidak.
Diamond City, Semenyih, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,774 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Diamond City
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat