Double Storey House Residensi Prima Bandar Ekar, Rantau, Negeri Sembilan

Rantau, Negeri Sembilan

RM 335,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,031

kps (tanah)

auto-size-o

RM 325

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 22 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501171572
ruler-o
1,777 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

2 Storey House Residensi Prima Bandar Ekar, Rantau, Negeri Sembilan

END LOT Double Storey House Residensi Prima Bandar Ekar, Rantau, Negeri Sembilan
=========================

Details
------------
Jalan Ekar 5/2, Residensi Prima Bandar Ekar
End Lot Double-Storey Terrace
Built-up: 1,777 sqft
Land Area: 1031 sqft
Freehold bumi
Bedrooms: 4
Bathrooms: 3

Amenities
-------------------
Sekolah, tadika dan pusat tahfiz berhampiran
Lotus Senawang, Palm Mall Seremban, Pasar Basah Rantau dan Speedmart 99
Klinik Kesihatan Rantau, Hospital Tuanku Jaafar dan klinik swasta
BSN Rantau, Maybank Senawang, CIMB Senawang

Accessibility
--------------------
LEKAS Highway
PLUS Highway (Senawang / Pedas-Linggi Exit)
10 minit ke Senawang
20 minit ke Seremban
Akses mudah ke Bandar Ekar, Rantau dan Mambau

====================
Asking Price: RM335,000 (nego)
====================

Booking 3.24% & 6.76% upon sign SNP

Lawyer & loan can be arrange

Call / Whatsapp / Telegram :

0***** Halimatun [PEA 3270]
www.h*****

0***** Faizal [PEA 2616]
www.h*****

ERA REALTOR
* First Come First Serve
* Refund Booking fee if loan not Approved
* Free Housing Loan Consultation & Services

Happy To Serve You

Welcome Owners / Vendors To List Your Properties
(House, Shop, Office, Land, Factory etc)
We will provide our service for you. Thank you.

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Rantau, Negeri Sembilan dijual pada harga RM 335,000.