Double Storey Persiaran Seksyen 6, Bandar Putra Bertam
Kepala Batas, Penang
RM 430,000
4+1
BT
3
BM
1,291
kps (tanah)
RM 333
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Double Storey Persiaran Seksyen 6, Bandar Putra Bertam
Double Storey For Sale
Persiaran Seksyen 6,
Bandar Putra Bertam ,Kepala Batas
Pulau Pinang
Asking Price : RM 430, 000.00
Property Type : Terrace House
Sqft : 1291 sqft
Bilik : 4 Bedroom
Bilik Air : 3 Bathroom
Stor : 1
Status : Freehold
Non Bumi Lot
Partial Furnished :
Kitchen Cabinet
Dry Kitchen
Persiaran Seksyen 6,
Bandar Putra Bertam ,Kepala Batas
Pulau Pinang
Asking Price : RM 430, 000.00
Property Type : Terrace House
Sqft : 1291 sqft
Bilik : 4 Bedroom
Bilik Air : 3 Bathroom
Stor : 1
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kepala Batas, Penang dijual pada harga RM 430,000.
Tidak.
Kepala Batas, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,803 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kepala Batas
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi