East Ledang @ Iskandar Puteri
East Ledang, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 4,980,000
4+1
BT
5
BM
10,523
kps (tanah)
RM 473.25
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
East Ledang @ Iskandar Puteri (Pool Villa)
For Sales
Details:
East Ledang @ Iskandar Puteri (Pool Villa with Garage)
- Land size: 10,523sf
- Build up: 5,642sf
- Bedrooms: 4+1
- Bathrooms: 5
- Fully renovated
- Partial furnished
- Well maintained
- Tenanted
- Asking Price: RM 4.98m
For more information, please contact:
Sharon Chong
0*****
REN 32903
Details:
East Ledang @ Iskandar Puteri (Pool Villa with Garage)
- Land size: 10,523sf
- Build up: 5,642sf
- Bedrooms: 4+1
- Bathrooms: 5
- Fully renovated
- Partial furnished
- Well maintained
- Tenanted
- Asking Price: RM 4.98m
For more information, please contact:
Sharon Chong
0*****
REN 32903
Kemudahan bersama
Kolam renang
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di East Ledang, Iskandar Puteri (Nusajaya) dijual pada harga RM 4,980,000.
Tidak.
East Ledang, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 20,884 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar East Ledang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Sekolah Terdekat