Ebonylane @ Eco Forest

Jalan Broga, Eco Forest, Semenyih, Selangor

RM 860,000

BT

4

BT

BM

4

BM

kps (tanah)

1,950

kps (tanah)

auto-size-o

RM 441.03

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
document-with-lines-o
Disiapkan pada Dis 2020
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501328815

Tentang hartanah ini

Eco Forest Hazelton End Lot Semenyih 2,303sqft Freehold

Freehold end lot 2-storey home at Eco Forest Hazelton, Semenyih — built-up 2,303 sqft, land 1,950 sqft featuring 4 bedrooms and 4 bathrooms. Non-Bumi Strata. Bare condition. Maintenance RM380/month. Vacant.

For viewing, call or WhatsApp: www.w***** TC Hou — 0***** | REN44941
List No: LSS032

Property Details:
Built-Up: 2,303 sq.ft. | Land: 1,950 sq.ft. | 2-Storey House End Lot | Eco Forest Hazelton, Semenyih
4 Bedrooms | 4 Bathrooms
Freehold | Non-Bumi Lot | Strata Title
Bare Condition | Maintenance Fee: RM380/mth | Vacant | End Lot

Transport & Connectivity:
Easy access to LEKAS & Kajang SILK Highway
Near Eco Forest & Semenyih town
30 mins to Putrajaya & KL City Centre

Nearby Amenities:
Within Eco Forest township — facilities, shoplots & greenery
Close to Semenyih daily amenities
Banks & clinics nearby

Why You Can't Miss This:
End Lot | 4R4B | Eco Forest Hazelton!
2,303sqft BU | Freehold Semenyih
LEKAS Highway | Nature Living
100% Full Loan Available
Cash Out / Rebate
Low Downpayment
Banker & Lawyer Provided
100% Refund If Loan Declined
Kemudahan bersama
outdoor-gym-o

Gim luar

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

reflexology-o

Laluan refleksologi

asterisk-o

Recreation lake

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman