Eco Majestic CORNER STONERIDGE
Stoneridge, Tenderfield, Setia Ecohill, Eco Majestic, Semenyih, Selangor
RM 1,350,000
4
BT
4
BM
3,280
kps (tanah)
RM 411.59
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Eco Majestic, Semenyih Stoneridge Renovated, partially furnish
Eco Majestic, Semenyih
STONERIDGE
Price : RM 1,350,000
Super cheap
Details:
*2 Storey Cluster Semi D CORNER
* Freehold
* Strata title
* 4 bedrooms 4 bathrooms
*Land Area: 3280sf
* Built up : 3306 sqft
*Gated and guarded
*Facing North
*Renovated, partially furnish: Built in item
for viewing: Jesslyn Lee
011. 3652. 5029
Many units in Eco Majestic, Setia Ecohill, eco forest
STONERIDGE
Price : RM 1,350,000
Super cheap
Details:
*2 Storey Cluster Semi D CORNER
* Freehold
* Strata title
* 4 bedrooms 4 bathrooms
*Land Area: 3280sf
* Built up : 3306 sqft
*Gated and guarded
*Facing North
*Renovated, partially furnish: Built in item
for viewing: Jesslyn Lee
011. 3652. 5029
Many units in Eco Majestic, Setia Ecohill, eco forest
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Eco Majestic, Semenyih dijual pada harga RM 1,350,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Stoneridge, Tenderfield, Setia Ecohill, Eco Majestic, Semenyih, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,661 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Eco Majestic
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi