Fire Sale Below Market Price, Cheras, Taman Maluri, Jalan Jejaka, Next to The Aeon, LRT, MRT
Jalan Jejaka 3, Taman Maluri, Cheras, Kuala Lumpur
RM 2,300,000
7,080
kps (lantai)
RM 324.86
PSF (lantai)

Gambar
Tentang hartanah ini
Fire sale below market price for sale , Ground Floor Vacant
4 Storey Shop for sale
Cheras Taman Maluri renovated 4 storey shop lot
for sale RM2,280,000
- non-Bumi
- Leasehold till 2077
- 22'x80', BU 7080sf
- walking distance to LRT and MRT Station
- Walking distance to Maybank, PBB, HLB, Allianz Bank, Am bank
- Nearby Aeon with ample parking, Amaya Maluri, Velocity Mall, PGRM
- Easy access to MRR2, Jalan Cheras, Jalan Loke Yew.
**Ground Floor Vacant , Good for buyer look for own use or invest **
Whatsapp mr Aw for Viewing
Cheras Taman Maluri renovated 4 storey shop lot
for sale RM2,280,000
- non-Bumi
- Leasehold till 2077
- 22'x80', BU 7080sf
- walking distance to LRT and MRT Station
- Easy access to MRR2, Jalan Cheras, Jalan Loke Yew.
Whatsapp mr Aw for Viewing
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Maluri, Cheras dijual pada harga RM 2,300,000.
Tidak.
Jalan Jejaka 3, Taman Maluri, Cheras, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 9,882 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Maluri
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi