Fringe Villa @ Forest City
Jalan Persiaran Golf 5, Forest City, Gelang Patah, Johor
RM 1,600,000
3
BT
3
BM
2,917
kps (tanah)
RM 548.51
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Fringe Villa, Forest City in Gelang Patah
For Sale SA827
Fringe Villa, Forest City in Gelang Patah
Google Map: www.h*****
Property Type: 3 Storey Cluster Villa
Build Up Area: 2,917 sqft
Available Date: Anytime
Sub-Sale
Tenure: Freehold
Lot Type: TBC
Title Type: Strata Title
Occupancy: TBC
House Listing
3Bedroom 3Bathroom
Fully Furnished
Maintenance Fee: RM 300
Remark:
1. Intermediate Unit
2. 3 Open Terrace
3. 24 Hour Guarded & Gated
4. Only Cash Buyer
Fringe Villa, Forest City in Gelang Patah
Google Map: www.h*****
Property Type: 3 Storey Cluster Villa
Build Up Area: 2,917 sqft
Available Date: Anytime
Sub-Sale
Tenure: Freehold
Lot Type: TBC
Title Type: Strata Title
Occupancy: TBC
House Listing
3Bedroom 3Bathroom
Fully Furnished
Maintenance Fee: RM 300
Remark:
1. Intermediate Unit
2. 3 Open Terrace
3. 24 Hour Guarded & Gated
4. Only Cash Buyer
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Taman landskap
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Fringe Villa @ Forest City
Soalan Lazim
Seunit di Forest City, Gelang Patah dijual pada harga RM 1,600,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Persiaran Golf 5, Forest City, Gelang Patah, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,709 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Forest City
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Vila Berkembar Untuk Dijual