Gottlieb Road Commercial Bungalow
Taman Gottlieb, Pulau Tikus, Penang
RM 4,880,000
0
BM
3,000
kps (lantai)
RM 1,627
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Commercial bungalow facing main road
Gottlieb Road single story bungalow mainroad facing - suitable for retail shop and office for SALE & RENT
LA 5500sf
BU 3000sf
Selling price RM4.88m
Rental price RM9500
Residential title
Commercial use
For more information & viewing , kindly Call / WhatsApp
Pei Hoon
H/P : +6016_4992157
LA 5500sf
BU 3000sf
Selling price RM4.88m
Rental price RM9500
Residential title
Commercial use
For more information & viewing , kindly Call / WhatsApp
Pei Hoon
H/P : +6016_4992157
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Gottlieb, Pulau Tikus dijual pada harga RM 4,880,000.
Tidak.
Taman Gottlieb, Pulau Tikus, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 20,968 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Gottlieb
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Banglo Komersial Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi