Green Lane Corner Unit Double Storey Semi-Detached House
Medan Tembaga, Taman Green Lane, Jelutong, Penang
RM 3,180,000
4
BT
3
BM
5,350
kps (tanah)
RM 594.39
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner Unit D/Storey S/Detached House at Green Lane with Spacious Yard
Situated in Medan Tembaga, Greenlane, Penang
- Selling Price: RM3.18mil
- Freehold
- Land Area: 5,350 sqft
- Built-Up Area: 3,500 sqft
- 4 Bedrooms
- 3 Bathrooms
- Partially Renovated
- Includes Balcony
For further details or to arrange a viewing, please reach out to:
David Loh (REN 18031)
0***** , 0*****
Landlords, buyers, and tenants are encouraged to connect with us for inquiries about the sale and rental of industrial and commercial properties
- which include factories, warehouses, shops, offices, and land.
- Selling Price: RM3.18mil
- Freehold
- Land Area: 5,350 sqft
- Built-Up Area: 3,500 sqft
- 4 Bedrooms
- 3 Bathrooms
- Partially Renovated
- Includes Balcony
David Loh (REN 18031)
0***** , 0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Green Lane, Jelutong dijual pada harga RM 3,180,000.
Tidak.
Medan Tembaga, Taman Green Lane, Jelutong, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 13,335 / bulanan.