HICOM Industrial Estate @ Shah Alam @ 3 Semi-D Factory
Jln Serendah 26/39, Seksyen 26, HICOM Industrial Estate, Shah Alam, Selangor
RM 6,000,000
Boleh dirunding0
BM
4,535
kps (lantai)
RM 1,323
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Hicom Industrial Estate , Shah Alam @ 3 Storey Semi-D Factory For Sale
Hicom Industrial Estate @ Shah Alam , Selangor
Available for SALE now!!
- 3 Storey Semi-D Factory
- Land Area : 7,920 sqft ( 60x132 )
- Built-Up : 4,535 sqft
- Freehold
- Individual title
- Power Supply : 150amp
- Tenanted
Asking Price : RM 6mil Nego !!!
For More Information or interested viewing,
Please Kindly Call Us:
Chris Tye
0l7 2O9 97 33
R-i148
Available for SALE now!!
- 3 Storey Semi-D Factory
- Land Area : 7,920 sqft ( 60x132 )
- Built-Up : 4,535 sqft
- Freehold
- Individual title
- Power Supply : 150amp
- Tenanted
Asking Price : RM 6mil Nego !!!
For More Information or interested viewing,
Please Kindly Call Us:
Chris Tye
0l7 2O9 97 33
R-i148
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Seksyen 26, HICOM Industrial Estate, Shah Alam dijual pada harga RM 6,000,000.
Tidak.
Jln Serendah 26/39, Seksyen 26, HICOM Industrial Estate, Shah Alam, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 25,780 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Seksyen 26, HICOM Industrial Estate
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat