horizon hills

jalan, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 2,500,000

Boleh dirunding

BT

4+2

BT

BM

5

BM

kps (tanah)

3,057

kps (tanah)

auto-size-o

RM 817.80

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Kluster untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan penuh
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2019
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501329047

Tentang hartanah ini

Corner Lot Renovated almost 1million

*horizon hills*

Corner lot with fully renovated nature French style

Listing type: for sale
Location: horizon hills , canal garden
Property type: 2-storey cluster corner
Land area: 3057sqft 43.7x70
Built up: 3800sqft (est)
Rooms: 4+1 bedroom 5 bathroom

Lot Type: corner lot
Lot Category: international lot
Title Type: individual
Tenure: Freehold
Furnishing: furnish
Condition: renovated and extension with nature French style
Facing: south
G&G: rm300+

Asking price: rm2.5mil nego

Self note :
Owner say Before arrange viewing pls check video and fully house info make sure ok first only come to view,make sure buyer is serious ,no window shopping

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

shared-space-o

Rumah kelab

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) dijual pada harga RM 2,500,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
jalan, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 10,484 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2019.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi