Horizon Hills
Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 4,380,000
6
BT
6
BM
7,900
kps (tanah)
RM 554.43
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
The Hills @ Horizon Hills
For Sale【 #HorizonHillls 3-Storey Bungalow 】
*【The Hills @ Horizon Hills】*
3-Storey Bungalow
- Land area : 7900 sqft
- Built up : 4500 sf +/-
- 6 Bedrooms
- 6 Bathrooms
- Partial furnished
- International
- Freehold
- South west, more on South
- G&G
*【Selling Price : RM 4.38mil】*
=Interested? Get in touch now for more details!
Click here to WhatsApp: 6*****
Vivian Tay (REN 27189)
ERA Realtor
*【The Hills @ Horizon Hills】*
3-Storey Bungalow
- Land area : 7900 sqft
- Built up : 4500 sf +/-
- 6 Bedrooms
- 6 Bathrooms
- Partial furnished
- International
- Freehold
- South west, more on South
- G&G
*【Selling Price : RM 4.38mil】*
=Interested? Get in touch now for more details!
Click here to WhatsApp: 6*****
Vivian Tay (REN 27189)
ERA Realtor
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) dijual pada harga RM 4,380,000.
Tidak.
Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 18,368 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Horizon Hills
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi