Impian Emas Impian Emas Impian Emas
Taman Impian Emas, Skudai, Johor
RM 4,500,000
1
BM
7,194
kps (lantai)
RM 626
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Impian Emas 1.5 Storey Semi D Factory
For SALE:
The only unit want to sell at that area
Unblock View
Jalan Impian Emas 18 @ Tmn Impian Emas
Unblock View
nearby Kempas / Tampoi / Skudai / Setia Tropika
1.5 Storey Semi D Factory
Light Industry
Land Size: 80 x 160 @ 12800 sq ft
Built Up 7,194 sq ft
Power Supply: 200 Amp
Building Ceiling Height 9m
Floor Loading 20kn/m2
Unblock View
Extend with mezzanine floor
Selling: RM 4.5mil
The only unit want to sell at that area
Unblock View
Jalan Impian Emas 18 @ Tmn Impian Emas
Unblock View
nearby Kempas / Tampoi / Skudai / Setia Tropika
1.5 Storey Semi D Factory
Light Industry
Land Size: 80 x 160 @ 12800 sq ft
Built Up 7,194 sq ft
Power Supply: 200 Amp
Building Ceiling Height 9m
Floor Loading 20kn/m2
Unblock View
Extend with mezzanine floor
Selling: RM 4.5mil
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Impian Emas, Skudai dijual pada harga RM 4,500,000.
Tidak.
Taman Impian Emas, Skudai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 19,335 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Impian Emas
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi