Ipoh tambun bandar baru renovated extended 2 storey house for sale
Ipoh, Perak
RM 418,000
4
BT
3
BM
1,650
kps (tanah)
RM 253.33
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Bandar Baru Tambun Double Storey Terrace House For Sale
Selling Price RM418k
Size ‘22x75’ (1650 Sqft)
4 Bedroom & 3 Bathroom
Partially Furnished
Fully extended
Master bathroom come with bathtub
Facing east direction
Move in condition
Leasehold property
Location nearby to Ipoh Garden East, Aeon Kinta City Mall, Sunway Lost World Tambun & Bercham
#CkNyau 0***** REN37812
For more information, please do not hesitate to contact me or WHATSAPPS
0***** CKNYAU(REN 37812)Tmb418josw
Selling Price RM418k
Size ‘22x75’ (1650 Sqft)
4 Bedroom & 3 Bathroom
Partially Furnished
Fully extended
Master bathroom come with bathtub
Facing east direction
Move in condition
Leasehold property
#CkNyau 0***** REN37812
0***** CKNYAU(REN 37812)Tmb418josw
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Ipoh, Perak dijual pada harga RM 418,000.
Tidak.
Ipoh, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,752 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Ipoh
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut