Iskandar Puteri (Nusajaya)
Jalan Aurora Sentral, Aurora Sentral, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 2,000,000
Boleh dirunding4+1
BT
5
BM
1,800
kps (tanah)
RM 1,111.11
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Aurora Sentral @ Iskandar Puteri Brand new Terrace House For Sale
For Sale
Aurora Sentral @ Iskandar Puteri
Brand new Double Storey Terrace House
End lot without extra land
4+1 bedrooms
5 bathrooms
Land size: 24 x 75 (1,800 sqft)
Built up: 2,833 sqft
Fully renovated
Fully furnished
Strata title
Freehold
Gated & guarded
Maintenance fee: RM450/month
Asking Price: RM2 million (nego)
Aurora Sentral @ Iskandar Puteri
Brand new Double Storey Terrace House
End lot without extra land
4+1 bedrooms
5 bathrooms
Land size: 24 x 75 (1,800 sqft)
Built up: 2,833 sqft
Fully renovated
Fully furnished
Strata title
Freehold
Gated & guarded
Maintenance fee: RM450/month
Asking Price: RM2 million (nego)
Kemudahan
Air conditioner
Cabinets
Ceiling fan
Coffee table
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor dijual pada harga RM 2,000,000.
Tidak.
Jalan Aurora Sentral, Aurora Sentral, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 8,387 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Iskandar Puteri (Nusajaya)
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi