Iskandar Puteri

Tasik citrine, jalan medini selatan 11, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 800,000

BT

3

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,432

kps (tanah)

auto-size-o

RM 558.66

PSF (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501255712
ruler-o
1,432 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Residence tasik citrine iskandar puteri double storey house for sale

For Sale
Residensi Tasik Citrine Jalan Medini Selatan 11 Bandar sunway Iskandar Puteri 79250 Johor

Built up: 1432 sqft
Double storey terrace
Bed 3 Bath 3
Leasehold 129 Years
Intermediate, International lot
Gated & Guarded
已有冷气,风扇,热水器,电器,家私....等等

Selling Prices: Rm800k Nego

More Inquiry can contact me Bess Wong 0*****
www.w*****
兴趣询问详情,请拨打
For more information or viewing please call Bess Wong 0*****
Click:
www.h*****
我们的团队会以最快的时间帮您解决问题
专业代办银行贷款 / 律師楼买卖合同
免费提供产业估价
Bess Wong
REN 33085
Senior Property Negotiator

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor dijual pada harga RM 800,000.
Tidak.
Tasik citrine, jalan medini selatan 11, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,354 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi