Jalan Datuk Kadi
Jalan Datuk Kadi, Kampung Bahru, Johor Bahru, Johor
RM 1,600,000
Boleh dirunding3+1
BT
2
BM
4,030
kps (tanah)
RM 397.02
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Jalan Datuk Kadi @ Single-storey Bungalow House
Jalan Datuk Kadi, Johor Bahru
-5km to CIQ
- Single-storey Bungalow House
- 3+1Bedrooms 2Bathrooms
- Land Size : 4,030 sqft
- Built-up Size : 1,890 sqft
- Fully Furnished
- Got Jacuzzi, Outdoor Dining Area with Greenary
- 3 Parking Lots
- Freehold
Asking Price : RM1.6mil (Nego)
Bank Value : TBC
Fennie Chua 0*****
REN 37613
www.h*****
www.h*****
www.h*****
-5km to CIQ
- Single-storey Bungalow House
- 3+1Bedrooms 2Bathrooms
- Land Size : 4,030 sqft
- Built-up Size : 1,890 sqft
- Fully Furnished
- Got Jacuzzi, Outdoor Dining Area with Greenary
- 3 Parking Lots
- Freehold
Asking Price : RM1.6mil (Nego)
Bank Value : TBC
Fennie Chua 0*****
REN 37613
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Bahru, Johor Bahru dijual pada harga RM 1,600,000.
Tidak.
Jalan Datuk Kadi, Kampung Bahru, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,709 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kampung Bahru
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Banglo Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat