Jalan Helang Siput 1, Pantai Sepang Putra
Sungai Pelek, Selangor
RM 328,050
3
BT
2
BM
3,563
kps (tanah)
RM 92.07
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Semi-D 1 Tingkat Murah RM328K Di Sungai Pelek 3 Bilik
BANK LELONG DATE: 9 June 2026 PB
Property Address:
No. 11, Jalan Helang Siput 1, Pantai Sepang Putra, 43950 Sungai Pelek, Selangor
Property Details:
- 1 Storey Semi Detached House
- Freehold
- Size: 3,563 sq.ft
- Bedroom: 3
- Bathroom: 2
Auction Detail:
Auction Date - 9 June 2026
Auction Price - RM328,050.00
Market Value - RM450,000.00
Kindly take note:
• NO INSIDE VIEWING (Self-survey luar sahaja)
• Deposit 10%
• Legal + misc kos sekitar 7%-10%
Interested? Let’s check eligibility & avoid deposit burn first
Fifi Natasya
REN 75727 | Actfast Properties
Property Address:
Property Details:
- 1 Storey Semi Detached House
- Freehold
- Size: 3,563 sq.ft
- Bedroom: 3
- Bathroom: 2
Auction Detail:
Auction Date - 9 June 2026
Auction Price - RM328,050.00
Market Value - RM450,000.00
Kindly take note:
• NO INSIDE VIEWING (Self-survey luar sahaja)
• Deposit 10%
• Legal + misc kos sekitar 7%-10%
Fifi Natasya
REN 75727 | Actfast Properties
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Sungai Pelek, Selangor dijual pada harga RM 328,050.
Tidak.
Sungai Pelek, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,392 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Sungai Pelek
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut