Jalan HP 7/3, Hillpark 3
Semenyih, Selangor
RM 415,530
4
BT
3
BM
1,399
kps (tanah)
RM 297.02
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Terrace 2 Tingkat Murah Bawah RM416K Di Semenyih 4 Bilik
27% BELOW MARKET VALUE
Jalan HP 7/3, Hillpark 3, Semenyih
Auction Price: RM415,530.00
Market Value: RM570,000.00
Auction Date: 8 July 2026
Deposit Required: 10%
Property Address:
No. 6, Jalan HP 7/3, Hillpark 3, 43500 Semenyih, Selangor
Property Details:
- 2 Storey Terrace House
- Freehold
- Size Build Up: 1,727 sq.ft
- Size Land Area: 1,399 sq.ft
- Bedroom: 4
- Bathroom: 3
Kindly take note:
• NO INSIDE VIEWING (Self-survey luar sahaja)
• Deposit 10%
• Legal + misc kos sekitar 7%-10%
Interested? Let’s check eligibility & avoid deposit burn first
Fifi Natasya
REN 75727 | Actfast Properties
Jalan HP 7/3, Hillpark 3, Semenyih
Auction Price: RM415,530.00
Market Value: RM570,000.00
Auction Date: 8 July 2026
Deposit Required: 10%
Property Address:
No. 6, Jalan HP 7/3, Hillpark 3, 43500 Semenyih, Selangor
Property Details:
- 2 Storey Terrace House
- Freehold
- Size Build Up: 1,727 sq.ft
- Size Land Area: 1,399 sq.ft
- Bedroom: 4
- Bathroom: 3
Kindly take note:
• NO INSIDE VIEWING (Self-survey luar sahaja)
• Deposit 10%
• Legal + misc kos sekitar 7%-10%
Fifi Natasya
REN 75727 | Actfast Properties
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Semenyih, Selangor dijual pada harga RM 415,530.
Tidak.
Semenyih, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,742 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Semenyih
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut