Jalan J, Taman Melawati Kuala Lumpur
Taman Melawati, Ulu Kelang, Kuala Lumpur
RM 680,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
840
kps (tanah)
RM 809.52
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Freehold Renovated 2 Storey Terrace House, Jalan J, Taman Melawati
WTS
Double Storey Terrace House, Jalan J, Taman Melawati KL
ASKING PRICE: RM 680,000 Nego
PROPERTY DETAILS:
- Freehold Non Bumi
- 4 bedroom
- 3 bathroom
- Land area : 840 sq ft (14ft x 60ft)
- Build up area : > 1000 sq ft
Nearby Amenities:
* Schools
* Melawati Township/Melawati Mall/GSC
* Restaurants & eateries
* DUKE/SUKE/MRR2/ Wangsa Maju LRT
* Hospital / Clinic
For more information and details, please contact:
Cik Maya Abdul REN31748
0*****
Agency Manager
Landsworth Property
Double Storey Terrace House, Jalan J, Taman Melawati KL
ASKING PRICE: RM 680,000 Nego
PROPERTY DETAILS:
- Freehold Non Bumi
- 4 bedroom
- 3 bathroom
- Land area : 840 sq ft (14ft x 60ft)
- Build up area : > 1000 sq ft
Nearby Amenities:
* Schools
* Melawati Township/Melawati Mall/GSC
* Restaurants & eateries
* DUKE/SUKE/MRR2/ Wangsa Maju LRT
* Hospital / Clinic
For more information and details, please contact:
Cik Maya Abdul REN31748
0*****
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Melawati, Ulu Kelang dijual pada harga RM 680,000.
Tidak.
Taman Melawati, Ulu Kelang, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,851 / bulanan.